Yhteystiedot

Yhteystiedot

Taito Itä-Suomi ry
Kenkävero, Pursialankatu 6, 50100 Mikkeli

E-laskun vastaanotto- ja lähetysosoite
0037021584691, välittäjätunnus OKOYFIHH

Laskut sähköpostilla; toimisto@taitoitasuomi.fi

Kirjepostina; Taito Itä-Suomi ry, Pursialankatu 6, 50100 Mikkeli


Kenkäveron myyntipalvelu

Myyntipalvelu puh. 0440 162 270
myyntipalvelu@kenkavero.fi
ryhmävaraukset, pöytävaraukset, retkiryhmät, yritystilaisuudet, perhejuhlat

Viikonloppuisin ja iltaisin vastaa Kenkäveron keittiö, puh. 0440 162 233

Tee varaus!

Kenkäveron ravintola
Ravintolapäällikkö Erna Manninen puh 0440 162 212, erna.manninen@kenkavero.fi


Kenkäveron keittiö
Keittiö puh. 0440 162 233, ravintola@kenkavero.fi
Raaka-ainehankinnat


Kenkäveron rantapaviljonki, kesäkahvila puh. 0440 162 225
Kenkäveron leivintuvan myymälä puh. 0440 162 231
Kenkäveron aitat puh. 0440 162 272


Kenkäveron myymälä ja näyttelyt   

Myyntipäällikkö Anne Pitkänen
puh. 0440 162 273, myymälän sisäänostot, anne.pitkanen@taitoitasuomi.fi

Myymälänhoitaja Päivi Torikka
puh 0440 162 230, myymala@kenkavero.fi

Taitotuottaja Pia Numminen
puh. 0440 162 227, näyttelyt, kurssitoiminta,  pia.numminen@taitoitasuomi.fi

Näyttelymestari Juhani Kuokkanen
puh. 0440 162 237, juhani.kuokkanen@kenkavero.fi


Toimisto

Toiminnanjohtaja Anne Ossi
puh. 0440 162 210, johtaminen, tiedotus, markkinointi, tuotekehityshankkeet, Asuntomessut 2017 asiat, anne.ossi@kenkavero.fi

Markkinointipäällikkö Erja Mellblom
puh. 0440 162 228, erja.mellblom@taitoitasuomi.fi
tapahtumatuotanto, markkinointi


Taito Itä-Suomi ry:n toiminnasta saa lisätietoja osoitteesta www.taitoitasuomi.fi ja käsi- ja taideteollisuusjärjestöstä www.taito.fi

  
 

Kiinteistöyhtiö Kenkäveronniemi Oy
Toimitusjohtaja Rauni Oinonen
Pietarinkatu 18 C 20, 50100 Mikkeli, rauni.i.oinonen@gmail.com
puh. 0440 211745